Czym jest metoda BEYOND?

Każdy z nas chciałby mieć białe, równe zęby, którymi mógłby uśmiechać się do rodziny oraz przyjaciół. Nie jest tajemnicą, że wiele osób odczuwa kompleksy związane z faktem braków w uzębieniu albo ich nieestetycznym wyglądem. Zamiast użalać się nas sobą, warto pomyśleć o zabiegu wybielania zębów, który zażegna większość naszych problemów.

Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że w mediach reklamuje się pasty do zębów oraz inne substancje, których zadaniem jest wybielanie zębów. Nie ma jednak co ukrywać, żadne z nich nie pozwala uzyskać efektu, który byłby, choć zbliżony do tego, jaki otrzymamy po zabiegu, wykonywanym w gabinecie stomatologicznym. Naszą propozycją jest wybielanie zębów lampą BEYOND. Jest to najnowsza technologia, która została opracowana do natychmiastowego usuwania przebarwień na zębach, niezależnie od powodów, dla których powstały. Warto jednak zaznaczyć, że czasami konieczne jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu, aby otrzymać zadowalający efekt. Wszystko to jednak odbywa się według ułożonego harmonogramu, który określa między innymi okres pomiędzy kolejnymi wizytami. Jest on bardzo ważny, ponieważ ciągła ingerencja w szkliwo zębów, mogłaby je uszkodzić, a tego z pewnością byśmy nie chcieli.

Reasumując, wybielanie zębów przy pomocy lampy BEYOND to zabieg, dzięki któremu można usunąć nawet trudne przebarwienia. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby wykonywać go wyłącznie w renomowanych gabinetach stomatologicznych, które zapewnią nam tę usługę na najwyższym, możliwym poziomie.